Nahajate se:
VOŠČILO OB KONCU ŠOLSKEGA LETA
VOŠČILO OB KONCU ŠOLSKEGA LETA
24. 6. 2026
Mateja O.(dipl. upravnih ved)
28
Drage učenke in učenci, spoštovani dijaki,
za vami je še eno šolsko leto, polno novih znanj, izkušenj, izzivov in lepih trenutkov. Ob uspešno zaključenem delu vam iskreno čestitamo in se zahvaljujemo tudi vsem učiteljem, vzgojiteljem ter staršem za podporo, potrpežljivost in spodbudo.
Pred vami so poletne počitnice. Naj bodo čas oddiha, sproščenih dni, novih dogodivščin in nepozabnih spominov. Uživajte v družbi prijateljev in svojih najbližjih.
Želimo vam veliko sončnih dni, veselja in lepih doživetij.
Lepe počitnice!
Franjo Naraločnik, župan Občine Ljubno,
Občinski svet Občine Ljubno
in Občinska uprava Občine Ljubno
